fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUSE UUDISKIRI

Info pilliõppe õpilase vanemale

21.05.2020

Huvikeskuse pilliõppes on alati eelisjärjekorras need õpilased, kes jätkavad juba varem alustatud kitarri-, klaveri- või trummiõpinguid. Pilliõppe jätkamiseks tuleb aga igal aastal esitada uus avaldus, sest ühtegi last ei viida järgmisse õppeaastasse üle automaatselt.

Kui soovite, et laps jätkaks sügisel meie juures pilliõpinguid, siis saatke esimesel võimalusel sellekohane avaldus meie kodulehe kaudu. Avalduse lahtrisse „Soovin lisada“ saate märkida, millist õpetajat, päeva ja kellaaega eelistate. Kui annate õpingute jätkamise soovist teada võimalikult vara, siis aitate meil uut õppeaastat paremini planeerida.

Kuigi suvi on õppeaastast puhkamiseks, soovitame lapsel siiski ka suvekuudel regulaarselt pilli harjutada – ikka selleks, et omandatud oskused ja teadmised kinnistuks.

Jalus