fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Info seoses COVID-19 haiguse levikuga

12.03.2020

Head kliendid!

Koroonaviiruse ülemaailmne levik on haaranud endasse ka Eesti ning selle viiruse edasine piiramine on paljuski meie endi kätes ja vastutada.

Audentes jälgib olukorda nii enda spordi- kui ka haridusüksustes ning teeb iga päev koostööd ka tervishoiu valdkonna inimestega.

Ühtlasi kontrollime kõigis enda majades senisest tähelepanelikumalt hügieeninõuetest kinnipidamist (näiteks ruumide põhjalikum koristus ja tuulutus, sagedasem ja hoolikam kätepesu, korrektne (st varrukasse) köhimine ja aevastamine).

Samuti oleme rakendanud mitut ennetustegevust. Koolimajade, õpilaskodu ning spordikeskuse kohviku ja fuajee seintele oleme paigaldanud automaatsed kätepuhastusterminalid ja juhised, kuidas hoida ennast ja teisi viiruste hooajal. Administraatorid, mängutuba ja spordisaalid on täiendavalt varustatud desinfitseerivate kätepuhastuse lappidega. Koristusteenust pakkuv ettevõte teeb tavapärasest põhjalikumalt ruumide märgkoristust ja desinfitseerimist, kasutades olulisemate kontaktpindade (ukselingid, tualetid jm) puhastamisel desinfektsiooni vahendeid.

Palume ka Sul ja lastel Audentese kliendina järgida viiruse tõkestamise reegleid:

  • köha, palaviku, hingamisraskuste ja muude haigussümptomite korral ärge trenni tulge, vaid jääge koju ning võtke ühendust oma perearstiga. Soovi korral saate vormistada treeningupuhkuse.
  • kui tulete Eestisse tagasi võimalikust ohupiirkonnast või olete kokku puutunud sealt saabunud isikutega, siis viibige kodus 14 päeva, ning kui tulete muust välisriigist, siis viibige kodus seitse päeva. Mõlemal juhul jälgige tähelepanelikult oma tervislikku seisundit ja tulge trenni vaid juhul kui ei ole tekkinud mingeid haigustunnuseid ja enesetunne ei ole halvenenud;
  • haigustunnuste ilmnemise korral võtke koheselt ühendust oma perearstiga ja teavitage kohe ka meie spordiklubi e-posti aadressil spordiklubi@audentes.ee, telefonil 699 6699 või noortesport@audentes.ee, telefonil 699 6580.

Spordiklubis treenides kasutage palun treeningurätikut ning pärast treeningut puhastage enda kasutatud spordivahendid ruumis olevate puhastusvahenditega.

Treeningud toimuvad plaanipäraselt, järgides Terviseameti ning Haridus- ja Teadusministeeriumi soovitusi. Kõige värskema info viiruse leviku ja selle tõkestamise kohta leiad Terviseameti veebilehelt.

Tegutseme Audenteses läbimõeldult, tuginedes värskele ametlikule teabele. Kui tekib vajadus rakendada senisest rangemaid või erakorralisi meetmeid, siis anname sellest kohe teada.

Jalus