fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Inglise keele tundide raames viidi läbi projekt „Scotland“

18.12.2017

Novembrikuus oli kõigil põhikooli õpilastel võimalus Šotimaast üht-teist teada saada, sest inglise keele tundide raames viidi läbi projekt „Scotland“. Selleks andis inspiratsiooni iga-aastane Tallinna koolide 7. klasside õpilastele korraldatav viktoriin, mille teemaks oli tänavu Šotimaa – ajalugu, geograafia, vaatamisväärsused, traditsioonid, sport, kultuur jne. Koolisisese projekti eesmärk oli lisaks uute teadmiste omandamisele aidata kaasa meie kooli esindajatel viktoriiniks paremini ette valmistuda.

Projekti alguses uuriti, mida lapsed Šotimaa kohta juba teavad ning mida nad tahaksid teada saada. Selleks koguti algklassi õpilastelt kokku ligi 70 küsimust, millele asuti üheskoos raamatute ja interneti abil vastuseid otsima.

Väiksemad tegelesid lihtsamate küsimustega, suuremad keerulisematega. Loeti raamatuid – nii teatmeteoseid kui juturaamatuid, vaadati videoid, mängiti kuldvillakuid, lahendati ristsõnu ja palju muudki. Ühistööna valmisid joonistused, plakatid, mõiste- ja infokaardid, videod, ettekanded ja esitlused. Valminud tööd pandi üles inglise keele klassiruumidesse ning väikese koolimaja teise korruse koridori.

Projekti lõpetas 7. detsembril Tallinna Ühisgümnaasiumis toimunud viktoriin, kus meie kooli esindasid 7.B klassi õpilased Sten-Egert Märtson ja Chrislin Normatova. Viktoriinil oli küsimusi paljudest erinevatest valdkondadest ning nende hulgas ka parajaid pähkleid. Meie õpilased saavutasid 37 Tallinna kooli hulgas tubli 9.-10. koha. Suur aitäh õpetaja Jana Antonile, kes õpilasi viktoriiniks ette valmistas ning kõigile teistele inglise keele õpetajatele.

 

Jalus