fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Inglise keele tundides valmisid interaktiivsed kuldvillakud ja ristsõnad

06.03.2020

Veebruaris oli digivahendite kasutuse fookuses võõrkeeled ja õpirakenduste konkurss. Lisaks nendele keskkondadele, mida tavapäraselt inglise keele tundides kasutatakse, tutvuti seekord ka millegi uuega. 4.a klassi õpilased koostasid interaktiivseid ingliskeelseid kuldvillakuid ja 5. klasside õpilased ristsõnu.

Kuldvillaku koostamiseks valis igaüks esmalt huvipakkuva teema, näiteks Tähesõdade filmid, jõulud, Halloween, Kanada, India, Ühendkuningriigid vms. Järgmisena tuli välja mõelda 25 ingliskeelset küsimust, mis viie alateemaga sobituksid. Õnneks võis kasutada vajalikke allikaid. Mängu loomiseks kasutati veebilehte Jeopardylabs. Selleks, et mängud hiljem üles leida, lisati lingid Padleti seinale. Ja siis järgnes kõige huvitavam osa ehk teadmiste proovile panek.

Crosswordlabs on sarnane keskkond ristsõnade jaoks. 5. klasside ühise panuse tulemusel sündis interaktiivne ristsõnade kogum Step 3 õpiku õppetükkide kohta. Seda saavad õpilased nüüd ise õppimiseks ja kordamiseks kasutada. Ristsõnade puhul on hea see, et iga sõna kirjutamise järel saab kohe tagasiside, kas kirjapilt on õige või mitte.

Mitmed inglise keele tunnis koostatud kuldvillakud ja ristsõnad osalesid ka kooli õpirakenduste võistlusel ning nende koostajad said tunnustuse.

Jalus