fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOLI UUDISKIRI

Inna Ivanova: „Oluline on olla lapse jaoks alati olemas“

13.12.2022

Audentese lastekooli õpetaja abi ning erakooli matemaatikaõpetaja ja klassijuhataja Inna Ivanova rääkis meile enda tööst ning sellest, mis tema ametis jõudu annab.

Kuidas ja millal sai Sinust Audentese lastekooli õpetaja abi? 

Alustasin seda tööd 2021. aasta septembris. Suvel otsisin osakoormusega tööd ja Audentese lastekooli õpetaja abi koht kõnetas mind kohe, seetõttu saatsingi avalduse. Sellest õppeaastast olen ka Audentese erakoolis matemaatikaõpetaja.

Mille poolest need kaks rolli erinevad?

Mõlemad ametid on mulle väga südamelähedased. Nii eelkooli lapsed kui ka algkooli õpilased vajavad tuge, abi ja tunnustust, mida ma õpetajana saan pakkuda.

Erinevus on see, et lastekooli õpetaja abina toetan ja suunan lapsi lisaks matemaatikale ka teistes ainetes, näiteks eesti keeles, loodusõpetuses, inglise keeles ning käelises tegevuses.

Mis motiveerib Sind õpetaja abi tööd tegema?

Mind panevad tegutsema lapsed ja nende energia, mida nad edasi annavad. Kuna olen tihti hommikul matemaatikaõpetaja ja õhtul õpetaja abi, saab mul õhtuks mõnikord jõud otsa, aga eelkooli lapsed suudavad selle energia alati taastada.

Mis valmistab Sulle koolis rõõmu?

Tore on märgata, kui õpilastel tekib uue avastuse puhul heureka-moment. Rõõmsaks teeb mind ka inimestega koos olemine, suhtlemine ja uute ideede genereerimine. Meeldiv on kogeda, et Audentese koolipere hoiab kokku ning kolleegid on valmis aitama ja toetama.

Milline on hea õpetaja?

Hea õpetaja on abivalmis ning läheneb enda tööle lapsekeskselt. Oluline on kuulata ja märgata ning olla lapse jaoks alati olemas.

Millist nõu annaksid lapsevanemale?

Soovitan lapsevanemal last kuulata, olla tema jaoks olemas ja nautida koos enda lapsega tema lapsepõlve. See aeg on kordumatu.

Kuidas Sa oma akusid täidad ehk millega tegeled vabal ajal?

Veedan aega perega, käin ujumas ja jõusaalis ning avastan uusi kohti nii Eestis kui ka välismaal. Samuti õpin niisama olema, sest tasakaal töö ja puhkuse vahel on esmatähtis.

Jalus