fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Isad said erilise tähelepanu osaliseks

13.11.2017

Isadepäeva eel valmistasid algklasside õpilased kaarte ning erinevaid kingitusi oma isadele ja vanaisadele. Sel aastal üllatasid 3. klassi õpilased oma isasid ja vanaisasid omatehtud ajalehega. Alguses koguti materjal kokku: kirjutati jutte, koostati ristsõnu, joonistati ja luuletati. Klassijuhatajate rolliks jäi see kõik kokku panna ühtsesse klassilehte.

Lapsed pidasid meeles ka kooli direktorit Ahto Oravat, kes on ju meie koolilaste teiseks isaks, kinkides ka temale ajalehe.

 

Isadepäeva puhul käis esmaspäeval 1.c klassis tundi andmas Marii isa Priit Uuemaa. Lapsed said teada, kuidas jõuab elekter elektrijaamast kodudeni, said uurida juhtmeid ning tuttavaks selliste uute mõistetega nagu trafo, generaator ja turbiin. Samuti räägiti elektriohutusest. Oli väga tore ja hariv tund.

Jalus