fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Jaana Kannike: „Olen alati põnevil, kui saab midagi uut proovida“

19.12.2018

Suure osa Audentese huvijuhi Jaana Kannikese tööst hõlmab ürituste korraldamine, seejuures koostab ta kavad ja paneb kõik tehniliselt valmis, vahel harva ka juhib ise üritust. Peale selle koordineerib Jaana õpilasesinduse tööd, avaldab kodulehel ja Facebookis uudiseid, korraldab klasside pildistamist, tellib koolisõrmuseid ning paneb kokku lennuraamatute sisu.

Kui palju soovivad õpilased kooliürituste korraldamises kaasa rääkida?
Nad soovivad seda üha rohkem, kuid alati ei jõua kõik nende head ideed õigel ajal minuni. Kogun õpilaste mõtteid tavaliselt klassijuhatajate kaudu, kellel palun peale igat üritust klassilt tagasisidet ja ettepanekuid küsida. Saan tagasisidet ka õpilasesinduse liikmetelt.
Õpilastele tulekski rohkem võimalusi anda, et nad saaksid ise oma mõtteid ellu viia. Minu ülesanne oleks sealjuures olla toeks, pakkuda parimat korraldusnõu ja aidata vajaduse korral suuremad plaanid teoks teha.
Noortel on väga palju häid ja lennukaid ideid. Vahel jääb lihtsalt julgusest puudu, et neid välja öelda. Kuid minu poole tasub oma mõtete ja ideedega kindlasti pöörduda, sest olen alati põnevil, kui saab midagi uut proovida.

Mis sind ürituste korraldamises köidab? Kas sul on mõni lemmiküritus?
Naudin kõige enam seda rahulolu, mis tuleb pärast õnnestunud ettevõtmist. Kõige enam ootan lõpuaktuste korraldamist, kuna need on lõpetajatele väga erilised üritused. Kindlasti kuuluvad lemmikute hulka veel spordigümnaasiumi suurüritus ja erakooli playback show, kuna need on alati lõbusad ning annavad korraldamise käigus hea võimaluse õpilastega lähemalt tutvuda ning näha, milleks nad on võimelised.

Kas ürituste korraldamisel on juhtunud ka midagi naljakat?
Nalja saab alati palju, kuid väga selliseid apsakaid pole ette tulnud. Ükskord juhtus küll kas playback show’l või suurüritusel see, et kui olime kõik valgused käima pannud ja sobivad programmid töötasid, siis komistas keegi pärast esimese etteaste sissejuhatust valgusti juhtme taha ning tõmbas selle välja. Õnneks saime kõik jälle sisse lülitatud ja programmi uuesti valitud, kuid korraks ehmatas see ikka ära.

Kajastad kõiki üritusi kooli kodulehel ja Facebookis. Kui suure osa see sinu tööajast võtab?
Eks ta alguses nõudis ikka väga palju aega. Nüüdseks on kõik nii käe sisse harjutatud, et väga palju aega ei lähegi. Huvi pärast lugesin eelmise õppeaasta uudised kokku, neid oli ligikaudu 130! Seal hulgas oli ka neid väiksemaid ja suuremaid uudiseid, mille olen ise kirjutanud. Enamiku moodustasid õpetajate saadetud uudised, mille olen üle vaadanud, ära toimetanud ja üles pannud.
Minu arust on väga positiivne see, et saame kodulehel ja Facebookis näidata, kui palju meil tegelikult koolis peale tavalise õppetöö veel toimub.

Oled ka Audentese huvikeskuse näiteringi õpetaja. Räägi sellest lähemalt.
Sel aastal on minu juhendada kaks rühma: 1.–2. klassi ja 3.–5. klassi näitering. Viimases õpivad lapsed, kellega tegin näiteringi juba eelmisel aastal.
Näiteringis teeme etüüde eri teemadel, arendame improvisatsioonioskust ja mängime mitmesuguseid draamamänge. Naudin teatritegemist ning mulle tohutult meeldib näha, kuidas kasvab õpilaste julgus olla laval ja kuidas nad ennast igas võtmes avavad.
Sel sügisel valmistasin vanema rühma näiteringiga ette jõulunäidendit 1.–3. ja 4.–6. klassi aktusteks, mis toimuvad 21. detsembril.

Millega tegeled vabal ajal?
Mulle meeldib lihtsalt puhata ja sõpradega aega veeta. Lisaks käin päris palju kinos ja teatris.

Jalus