fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Jaanuari ja veebruari ettevõtmised

19.12.2019

Pärast kosutavat jõulupuhkust on erakooli õpilastel võimalik osaleda mitmel põneval üritusel.

Jaanuar

  • 6.–10. jaanuaril toimub nädal „Kommi asemel“. Selle ettevõtmise eesmärk on mõelda, kuidas ja millega asendada hammaste tervise nimel komme ning muid suhkrurikkaid maiustusi. Sööklas ja puhvetis on siis tavapärasest enam esile tõstetud puu- ja köögiviljad, smuutid ning mahlad. Tundides juhitakse tähelepanu tasakaalustatud toitumise põhimõtetele ja õpilased tutvustavad üksteisele maitsvaid tervislikke vahepalasid.
  • 13.–17. jaanuaril on maailmahariduse nädal. IB õpilaste eestvedamisel tutvustatakse eri riikide kombeid ja traditsioone, juhtides nii tähelepanu kultuuride mitmekesisusele. 16. jaanuaril toimub selle nädala raames ka malesimultaan.
  • 15. jaanuaril korraldavad õpilased oma 8. klassi loovtööna 5.–9. klassile talendi-show „Aude Got Talent“. Igalt klassilt on üks etteaste, kus lööb kaasa üks või mitu õpilast. Kindlasti on oodata tantsu, laulu ja muud põnevat, mis võib meid kõiki üllatada.
  • 25. jaanuaril kell 12 toimub Audentese juubeliaastale pühendatud matkasarja kolmas matk, mis sel korral viib huvilised Pääsküla raba õpperajale.

Loen matkasarja kohta lähemalt ja registreerun matkale

Veebruar

  • 3.–7. veebruarini kestval stiilinädalal saavad õpilased riietuda iga päev eri teema kohaselt.
  • 13. veebruaril toimub järjekordne playback show, millest on 5.–9. klassi õpilastele saanud üks aasta suurüritusi. Sellel üritusel jäljendavad õpilased võimalikult täpselt muusikuid ja ansambleid, riietudes vastavate staaride moodi ning imiteerides nende liikumist ja laulmist. Kooli juubeli puhul tõmbab iga klass loosiga ühe aastaarvu Audentese tegevusvahemikust 1995–2019 ning valib oma muusika temale sattunud aastast.
  • 14. veebruaril peame koolis sõbrapäeva, kinkides sõpradele kauneid omavalmistatud kaarte ning kandes punast ja roosat riietust.
  • 21. veebruaril tähistame aktusega Eesti vabariigi sünnipäeva.

Kõik ettevõtmised on ülevaatlikult koondatud ka erakooli veebilehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus