fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Jaanuari ja veebruari sündmused

22.12.2017

Pärast kosutavat jõulupuhkust on kõigil erakooli õpilastel võimalik osaleda paljudel põnevatel kooliüritustel.

Jaanuar
8.–12. jaanuaril toimub nädal „Kommi asemel“. Selle ettevõtmise eesmärk on mõelda, kuidas ja millega asendada hammaste tervise nimel komme ning muid suhkrurikkaid maiustusi. Sööklas ja puhvetis on siis tavapärasest enam esile tõstetud puu- ja köögiviljad, smuutid ning mahlad. Tundides juhitakse tähelepanu tasakaalustatud toitumise põhimõtetele ja õpilased tutvustavad üksteisele maitsvaid tervislikke vahepalasid.

10. jaanuaril kell 9–11 toimub võimlemispidu. Õpilased on kehalise kasvatuse tundides saanud õpetajate käe all selgeks liikumiskavad, et neid üksteisele esitada. Hoogsa muusika saatel koos kaaslastega võimeldes tunneb igaüks rõõmu liikumisest ja saab sportlikust päevast mõnusa energialaengu.

22.–26. jaanuaril on maailmahariduse nädal. IB õpilaste eestvedamisel tutvustatakse eri riikide kombeid, kultuuri ja traditsioone, juhtides nii tähelepanu kultuuride mitmekesisusele.

Veebruar
7. veebruaril toimub põhikooli õpilastele ajarännak „Eesti 100“. Selle käigus mängitakse läbi sündmused, mis toimusid 24. veebruaril 1918.

12.–16. veebruarini kestval stiilinädalal saavad õpilased riietuda igal päeval eri teema kohaselt. 5.–9. klass võtavad stiilinädalal osa playback show’st. Sellel üritusel jäljendavad esinejad võimalikult täpselt oma lemmikmuusikut, riietudes vastava staari moodi ning imiteerides tema liikumist ja laulmist. Igast klassist on oodatud vähemalt üks esinemisnumber, mis eeldab klassi ühist tegevust.

14. veebruaril peame koolis sõbrapäeva: kingime sõpradele kauneid omavalmistatud kaarte ning kanname punast ja roosat riietust. Algkooli õpilastele korraldatakse sõbrapäeva puhul lõbus pidu, mis on täis mänge ja võistlusi.

21. veebruaril toimub Nõmme radadel järjekordne suusapäev, mis ühtlasi lõpetab suusatundide hooaja.

23. veebruaril tähistame piduliku aktusega Eesti vabariigi sünnipäeva.

Kõik ettevõtmised on mugavalt koondatud ka erakooli veebilehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus