fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Jaanuari ja veebruari sündmused

20.12.2016

Pärast kosutavat jõulupuhkust on kõigil erakooli õpilastel võimalik osaleda mitmel põneval üritusel.

Jaanuar
Igal koolipäeval saab õpilane tundidest juurde tarkust, kuid seejuures tuleb olla ka terve ja tasakaalus. Seepärast pöörame jaanuarikuus kõige enam tähelepanu liikumisele ja tervislikule toidule.

9.–13. jaanuaril toimub nädal „Kommi asemel“. Selle ettevõtmise eesmärk on mõelda, kuidas ja millega asendada hammaste tervise nimel komme ning muid suhkrurikkaid maiustusi. Sööklas ja puhvetis on siis tavapärasest enam esile tõstetud puu- ja köögiviljad, smuutid ning mahlad. Tundides juhitakse tähelepanu tasakaalustatud toitumise põhimõtetele ja õpilased tutvustavad üksteisele maitsvaid tervislikke vahepalasid.

11. jaanuaril peavad 1.–9. klass võimlemispidu. Õpilased on kehalise kasvatuse tundides õppinud õpetajate käe all selgeks liikumiskavad, mida üksteisele esitada. Hoogsa muusika saatel koos kaaslastega ühiselt võimeldes tunneb igaüks rõõmu liikumisest ja saab sportlikust päevast mõnusa energialaengu.

23.–27. jaanuaril on maailmahariduse nädal. IB õpilaste eestvedamisel kutsume 26. jaanuaril kooli ennast tutvustama eri riikide saatkonnad, juhtides nii tähelepanu kultuuride mitmekesisusele. Samuti toimub fotokonkurss teemal „Mina maailmas. Maailm minus.“ Ootame osalema kõiki kooli õpilasi ja õpetajaid. Igaüks saab esitada paberkandjal või pildifailina ühe foto.

Veebruar
13.–17. veebruaril toimuval stiilinädalal saavad õpilased riietuda igal päeval eri teema kohaselt. 5.–9. klass võtavad stiilinädalal osa playback show’st. Sellel üritusel jäljendavad esinejad võimalikult täpselt oma lemmikmuusikut, riietudes vastava staari moodi ning imiteerides tema liikumist ja laulmist. Igast klassist on oodatud vähemalt üks esinemisnumber, mis eeldab klassi ühist tegevust. Päeva stiilina jäljendame riietuses oma lemmikstaari.

14. veebruaril peame koolis sõbrapäeva, kinkides sõpradele kauneid omavalmistatud kaarte ning kanname punast ja roosat riietust.

22. veebruaril tähistame Eesti vabariigi sünnipäeva piduliku aktusega.

23. veebruaril Nõmme suusaradadel toimuv suusapäev paneb aasta esimesele õppeperioodile vahva punkti. Seejärel saavad õpilased minna lustlikult ja tervisest pakatades vaheaega veetma.

Kõik ettevõtmised on mugavalt koondatud ka erakooli kodulehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus