fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Jaanuari ja veebruari üritused

19.12.2018

Pärast kosutavat jõulupuhkust on erakooli õpilastel võimalik osaleda mitmel põneval üritusel.

Jaanuar

  • 7.–11. jaanuaril toimub nädal „Kommi asemel“. Selle ettevõtmise eesmärk on mõelda, kuidas ja millega asendada hammaste tervise nimel komme ning muid suhkrurikkaid maiustusi. Sööklas ja puhvetis on siis tavapärasest enam esile tõstetud puu- ja köögiviljad, smuutid ning mahlad. Tundides juhitakse tähelepanu tasakaalustatud toitumise põhimõtetele ja õpilased tutvustavad üksteisele maitsvaid tervislikke vahepalasid.
  • 14.–18. jaanuaril on maailmahariduse nädal. IB õpilaste eestvedamisel tutvustatakse eri maade kombeid ja traditsioone, juhtides nii tähelepanu kultuurilisele mitmekesisusele.

Veebruar

  • 11.–15. veebruaril toimub stiilinädal, mille käigus saavad õpilased riietuda igal päeval eri teema kohaselt. 5.–9. klass võtavad stiilinädalal osa playback show’st. Sellel üritusel jäljendavad esinejad võimalikult täpselt oma lemmikmuusikut, riietudes vastava staari moodi ning imiteerides tema liikumist ja laulmist. Igast klassist on oodatud vähemalt üks esinemisnumber, mis eeldab klassi ühist tegevust.
  • 14. veebruaril peame koolis sõbrapäeva, kinkides sõpradele kauneid omavalmistatud kaarte ning kandes punast ja roosat riietust.
  • 22. veebruaril tähistame Eesti vabariigi sünnipäeva aktusega.

Kõik ettevõtmised on ülevaatlikult koondatud ka erakooli veebilehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus