fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

Jaanuaris algab jalgratturi koolitus

17.12.2015

Jalgrattur_370x240Audentese erakool peab väga oluliseks, et õpilased käituks liikluses turvaliselt. Seepärast pakub Audentese huvikeskus õpilastele alates kolmandast klassist võimalust osaleda jalgratturi koolitusel.

Eesti Vabariigi liiklusseadus (§ 148) ütleb, et jalgratast võib iseseisvalt sõiduteel juhtida vähemalt 10-aastane isik, kes on omandanud jalgratturi kvalifikatsiooni, ning et 10–15-aastasel isikul peab sõiduteel sõites olema kaasas sellekohane juhiluba.

Esmaspäeval, 11. jaanuaril alustame juba seitsmendat aastat jalgratturi koolitusega. Õppetund toimub kord nädalas 14.30–15.30 ja kestab 60 minutit. Kohtutakse 16 korda.

Huvilisi koolitab vastava väljaõppe saanud õpetaja Krista Kinkar, kes on ka liiklusteemalise tööraamatu „Mina liiklen ohutult“ autor.

Koolituse läbinud õpilane

  • valitseb jalgratast;
  • oskab jälgida liiklust, märkab ja näeb ette võimalikke ohte ning käitub asjakohaselt;
  • arvestab teiste liiklejatega ja suhtub neisse lugupidavalt;
  • sooritab edukalt jalgratturi teooria- ja sõidueksami ning saab selle kinnituseks jalgratturi juhiloa.

Loen jalgratturi koolituse kohta lähemalt

Jalus