fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUMI UUDISKIRI

Jalgratturid esitlesid 2022. aasta hooaja tulemusi

21.12.2022

21. novembril kogunesid Audentese spordigümnaasiumi treeneri Andri Lebedevi kutsel Otepääle Eesti jalgrattatreenerid, et analüüsida spordigümnaasiumi jalgratturite hooaega. Päev oli pikk: kell kümme alustas oma hooaja aruandlusega esimene rattur ja alles kell viis õhtul tehti päevast kokkuvõte.

Päeva jooksul kuulati ära kõik Andri Lebedevi õpilased. Koos analüüsiti treeninguplaane ja võistlustulemusi. Treenerid olid osavõtlikud, huvitusid kõigi sportlaste tegemistest ja esitasid täpsustavaid küsimusi. Õpilased said uusi ideid, asjalikke soovitusi ja võimalikke lahendusi enda probleemidele. Üheks soovituseks oli näiteks kasutada julgelt spordipsühholoogi abi.

Kogunemise muljed võttis ilmekalt kokku 10. klassi jalgrattur Martti Lenzius: „See päev inspireeris mind, andis usku endasse ja treener Andri Lebedevisse ning julgustas pürgima maailma tippu.“

Jalus