fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Jõululaada tulu eest soetatud kingid jõudsid peredeni

20.12.2018

Detsembri alguses toimunud jõululaadal koguti üle 1100 euro ning nii nagu ka eelmistel aastatel, oli ka nüüd eesmärgiks viia täide nende perede soovid, kus lapsi kasvatavad vanavanemad.

Sel aastal oli meil võimalus toetada kuut peret, kus on kasvamas kokku kümme 12–18-aastast last. Päris mitme lapse soovid olid sel aastal sportlikud – spetsiaalsed jalgpalli jalatsid, trikirula või näiteks võrkpalli trenniks botased ja põlvekaitsmed. Ühele perele kinkisime koolitööde tarbeks uue ja kiirema sülearvuti, kuna vanaisa lauaarvuti ei pidanud kirjatöödele enam vastu. Ühele perele kinkisime suure sügavkülmikuga külmkapi, mis juba ammu väljavahetamist vajas. Lisaks valmistasime peredele kingikorvid, kust võis leida piparkooke, glögi, komme, mandariine, pähkleid ja muud magusat, et jõululauale veel miskit lisada.

Jõulud on hea tegemise aeg ja meil on siiras rõõm täita soove ning anda sinna, kus seda kõige enam vajatakse. On südantsoojendav näha tänutunnet laste ja nende vanavanemate silmades, kui nende soov on täide läinud.

Aitäh kõigile, kes toetasid ja panustasid heategevuslikul jõululaadal!

Jalus