Uudised
ERAKOOL
Jõululaadal jätkus tegevust kõigile
07.12.2018
Traditsiooniks saanud jõululaat toimus 1. detsembril ning tõi väikese koolimaja koridoridesse hulganisti peresid ostma, müüma ja meisterdama.
Õpilased olid koos vanematega kodudes müügiks valmistanud piparkooke, muffineid, jõulukaunistusi, käsitöökingitusi ja omavalmistatud ehteid. Avatud oli kohvik, kus pakuti õpetajate valmistatud soolaseid ja magusaid hõrgutisi.
Töötubades sai kaunistada piparkooke, valmistada jõulukaarte ning kingikotte ja meisterdada kuusekaunistusi. Põnevust pakkus õnneloos, kus auhindadeks olid kooli logoga meened.
Sellel aastal jätkasime traditsiooniks saanud heategevust, kogudes jõululaadaga üle 1100 euro. Nii nagu eelnevatel aastatel, oli ka nüüd meie eesmärgiks abistada neid Kristiine linnaosas elavaid peresid, kus lapsi kasvatavad nende vanavanemad.
Jõululaada iga osaleja südames on soov aidata neid, kes abi vajavad! Oleme välja selgitanud perede vajadused ja soovid projekti „Orbude toetuseks” juhi Merike Roosilehe abiga. Abi vajavad vanavanemad lastega on väga tagasihoidlikud ning harjunud vähesega toime tulema. Vanavanematele on tähtis, et toit on laual, lastelastel puhtad ja terved riided seljas ning kodu korras, sest nemad vastutavad oma kadunud laste nimel lastelaste käekäigu eest.
Soovime, et nende perede jõulud oleks täis headust, armastust ning südamesoojust paljudeks aastateks. Toimetame kingid peredele jõulupühadeks.
Aitäh kõigile, kes toetasid ja panustasid heategevuslikul jõululaadal!
Vaata veel
-
AUDENTESE PODCAST | Tehisintellekt kui õpetaja abiline
27.11.23
Kutsume teid kuulama Audentese podcast’i uut episoodi, kus õpime tehisintellekti ja selle rolli õpetamisprotsessis paremini tundma, leevendades seeläbi mõningaid hirme -
Keilas toimus ujumisvõistluse Kõik Meie Pardikesed I etapp
26.11.23
Pühapäeval, 26. novembril toimus Keilas ujumisvõistluse Kõik Meie Pardikesed I etapp. See võistlus on tore eelkõige seetõttu, sest auhindu jagatakse -
Noortesarja finaalis saavutasime III koha ning Emily-Pärli Jäärats ja Tristan Scott Hansalu püstitasid uued noortesarja rekordid
26.11.23
Laupäeval, 25. novembril 2023 toimus Kohtla-Järvel Noortesarja finaal. Võistlustules oli 19 noorsportlast ja kokkuvõttes saavutati III koht. Kõige tublimad olid -
Näpunäiteid huvitegevuste valimiseks
24.11.23
On lapsi, kes käivad juba esimeses klassis mitmes huviringis, naudivad neid harrastusi ning kohanevad nii koolielu kui ka õppevälise tegevusega