fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Jõululaadal jätkus tegevust kõigile

07.12.2018

Traditsiooniks saanud jõululaat toimus 1. detsembril ning tõi väikese koolimaja koridoridesse hulganisti peresid ostma, müüma ja meisterdama.

Õpilased olid koos vanematega kodudes müügiks valmistanud piparkooke, muffineid, jõulukaunistusi, käsitöökingitusi ja omavalmistatud ehteid. Avatud oli kohvik, kus pakuti õpetajate valmistatud soolaseid ja magusaid hõrgutisi.

Töötubades sai kaunistada piparkooke, valmistada jõulukaarte ning kingikotte ja meisterdada kuusekaunistusi. Põnevust pakkus õnneloos, kus auhindadeks olid kooli logoga meened.

Sellel aastal jätkasime traditsiooniks saanud heategevust, kogudes jõululaadaga üle 1100 euro. Nii nagu eelnevatel aastatel, oli ka nüüd meie eesmärgiks abistada neid Kristiine linnaosas elavaid peresid, kus lapsi kasvatavad nende vanavanemad.

Jõululaada iga osaleja südames on soov aidata neid, kes abi vajavad! Oleme välja selgitanud perede vajadused ja soovid projekti „Orbude toetuseks” juhi Merike Roosilehe abiga. Abi vajavad vanavanemad lastega on väga tagasihoidlikud ning harjunud vähesega toime tulema. Vanavanematele on tähtis, et toit on laual, lastelastel puhtad ja terved riided seljas ning kodu korras, sest nemad vastutavad oma kadunud laste nimel lastelaste käekäigu eest.

Soovime, et nende perede jõulud oleks täis headust, armastust ning südamesoojust paljudeks aastateks. Toimetame kingid peredele jõulupühadeks.

Aitäh kõigile, kes toetasid ja panustasid heategevuslikul jõululaadal!

 

Jalus