fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Jõululaadal koguti heategevuseks rekordsumma

07.12.2015

Laupäevasel heategevuslikul jõululaadal oli algkoolimaja siginat-saginat täis. Koolimaja teisel korrusel müüsid lapsed omavalmistatud jõulukaupa, alates maitsvatest piparkookidest lõpetades kuuseehetega. Aatriumist oli saanud hubane kohvik, kus lapsed ja vanemad said jalgu puhata, omavahel vestelda ning õpetajate küpsetatud soolaseid ja magusaid hõrgutisi nautida.

Lisaks ostmisele ja müümisele olid avatud töötoad, milles meisterdati jõulukaarte, punuti kuuseehteid ja volditi jõuluteemadel. Heade soovide töötoas pandi kõik soovid kirja ja riputati kuusepuule, helistades kellukest, et soov ikka täide läheks. Õnneloosis sai igaüks kätt proovida ja ennustaja juures tulevikku ette näha.

Jõululaadal koguti heategevuseks rekordsumma: 1000 eurot, mis annetatakse Kristiine linnaosas elavatele vanavanematele, kes kasvatavad üksi oma lapselapsi. Selline suur toetussumma näitab, et südameheadus ja abi pakkumine on meis kõigis olemas ning kõnetab igaüht. 

Jalus