fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Jõululaadal kogutud tulu eest soetatud kingid jõudsid peredeni

02.01.2018

Heategevuslikul jõululaadal üheskoos kogutud 1471 euro eest soetatud jõulukingid jõudsid lasteni.

Nii nagu eelmistel kordadel, oli ka nüüd eesmärk abistada neid peresid, kus lapsi kasvatavad vanavanemad. Meil oli võimalus toetada nelja peret, kus on kasvamas kokku seitse 10–18-aastast last.

Ühe poisi sooviks oli eeloleval suvel toimuva keskkooli lõpetamise tarvis soetada korralik ülikond. Kolme lapsega perre jõudis uus pesumasin, milleta pere oli pidanud hakkama saama juba pikemat aega. Kahe fotograafiahuvilisest tüdruku jõulusooviks oli peegelkaamera, kuna tüdrukutel on aastatega huvi fotograafia vastu suurenenud ning tüdrukute emast jäänud fotokaamera ei töötanud enam. Kinkisime uue, tugeva konstruktsiooniga, tõukeratta ühele 10-aastasele poisile, kelle eelmistel jõuludel saadud tõukeratas purunes nõrga ehituse tõttu. Poiss oli uuest tõukerattast nii vaimustuses, et hakkas lausa esikus oma trikke ette näitama. Lisaks valmistasime peredele kingikorvid, kust võis leida piparkooke, glögi, komme, mandariine, pähkleid, jõuluteed ning pisikese kingi veel kinkekaardi näol. Kooli siiras tänu ka lapsevanem Heiki Mölderile, kes aitas kaasa kingituste muretsemisele.

Jõulud on kinkimise aeg ja siiras rõõm on täita unistusi, anda sinna, kus seda kõige enam vajatakse ning näha tänutunnet laste silmades.

 

Jalus