fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Judo klubide karikal võidutses Audentese Spordiklubi

07.12.2015

12341505_1715736328660304_1175914888362176410_n5. detsember oli Audentese Spordiklubil suurepärane laupäev! Eesti klubide karikal võidutseti nii noorte kui ka täiskasvanute arvestuses ja viidi mõlemad rändkarikad koju!

Kadetid alustasid oma päeva võiduga Ookami Spordiklubi üle seisuga 4:3. Esikoha omanikku tuli otsustada dramaatilises finaalis Aitado judoklubiga! Kohtumised olid väga emotsionaalsed ja saali õhkkond oli energiat ja adrenaliini täis. Terve kohtumise väitel ei lasknud ükski võistkond teisel pikalt juhtima minna ning otsistavaks matšiks mindi seisul 3:3. Viimases kohtumises suutis Venno Austrin, kes maadles enda jaoks tavapäraselt raskemas kaalukategoorias, sooritada kolm heidet ning viimase kohtuniku “waza-ari avasete ippon” sõnade peale Randvere kooli spordisaal plahvatas kogunenud emotsioonidest, adrenaliini vabastamisest ja võidurõõmust! Audentese Spordiklubi on Eesti Meister kadettides!

Täiskasvanute (Audentese treenerite) võistkond alustas oma päeva judoklubi Aitado vastu. Esimene võit tuli seisuga 4:1 ning poolfinaalis ootas meid Tartu Do judoklubi! Ka poolfinaalis saadi 4:1 võit ning juba oli teada et finaali vastaseks on Barra võistkond, mis koosnes Audentese spordigümnaasiumi vilistlastest, kes samuti treenisid pikalt Aavo Põhjala ja Vladimir Stepanjan’i käe all. Finaalis suutsid kõik sportlased anda endast maksimumi ning seisuga 5:0 kuulutati ka täiskasvanute võistkonda Eesti Meistriks ning seda nüüd teist aastat järjest!

Kohal oli väga palju sportlasi, treenereid, lapsevanemaid, kes elasid kõik kaasa ja said ka osa sellest emotsionaalsest üritusest! Aitäh kõigile!

Jalus