Otsi

SPORDIKLUBI

Judokad Lipard ja Nuriev võitsid medaleid rahvusvahelisel võistlusel Poolas

02.10.2018

Audentese Spordiklubi judokad osalesid Poolas toimunud rahvusvahelisel võistlusel “Warsaw Judo Open 2018” kus osales 1600 judokat 30 riigist. Vägagi edukalt esinesid Viljar Lipard ja Deniel Nuriev, kes naasevad võistlustelt medalitega.

Lipard maadles kehakaalus kuni 60kg ning vastaseid meie mehel oli kokku 75. Teel finaali alistas ta kuus vastast järjepanu ning ei vääratanud ka finaalis ja saavutas kõrgetasemelisel turniiril kuldmedali.

Kehakaalus kuni 73kg võistelnud Nuriev võitis sarnaselt Lipardile vastaseid järjepanu ning jõudis välja finaali kus talle vastaseks tuli tuttav tšehhi judokas kellega kohtus ta finaalis ka mullu. Seekord jäi peale konkurent tšehhist ning Nurievile Poolast hõbemedal.

Marcus Saksladu saavutas kaks viiendat kohta vanuseklassis U18 ja U21. Debora Lehtsalu ja Rene Altosar lõpetasid oma kaaluklassis üheksandana.