spordiklubi

Judokad naasevad Soome lahtistelt meistrivõistlustelt medalitega

25.10.2017

Audentese Spordiklubi judokad osalesid Soome lahtistel meistrivõistlustel ning mitmed sportlased naasevad kodumaale medalitega.

U-18 vanuseklassis ei leidunud vastast meie noortele judokatele Marcus Saksladu (-50 kg) ja Viljar Lipard (-55 kg), kes saavutasid kuldmedalid. Meeste kuni 81 kg kehakaalus võistelnud Armen Movsisjan saavutas tubli teise koha. Kuna kaalumisel oli number veidike liiga suur, siis pidi Movsisjan rinda pistma endale harjumatus kaaluklassis. Pikal võistluspäeval sai judokas jagu lausa viiest vastasest. Hästi esines ka Deniel Nuriev (-66 kg), kes pälvis kolmanda koha.

Täiskasvanute seas ei leidunud turniiril vastast Klen-Kristofer Kaljulaidule (- 90kg). Poolfinaalis alistas ta tugeva eestlase Mattias Kuusiku ning finaalis näitas võimu soomlase üle. Seega temale turniirilt esimene koht.