Otsi

spordiklubi

Judokad võitsid rahvusvahelisel võistlusel Soomes medaleid

14.03.2018

Audentese Spordiklubi judokad osalesid möödunud nädalalõpul Soomes Orimattilas toimunud rahvusvahelisel turniiril Baltic Sea Judo Cup. Võistlustest võtsid osa kadetid, juuniorid ja täiskasvanud.

Marcus Saksladu näitas head vormi kaalukategoorias -50 kg võites kõik matšid enneaegselt ning sai kaela kuldmedali. Samas kaalukategoorias võistelnud Artjom Kanaškin pälvis Saksladu järel väärika teise koha. Kehakaalus -55 kg näitas ilusat maadlust Rene Altosar, kes alistas järjest mitmeid vastaseid ning finaalis tegi rootslasele ipponi väärilise heite ning pälvis turniiril kuldmedali.

Altosarega samas kaalukategoorias võistelnud Viljar Lipard läks poolfinaalis vastamisi just enda klubikaaslasega kus tuli tunnistada tema paremust. Pronksimatšiks kogus noormees aga ennast hästi ja maadles endale välja kolmanda koha. Pronksise autasu teenis ka juunioride vanuseklassis võistelnud Debora Lehtsalu, kes maadles -63 kg kaalukategoorias.