fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, Spordigümnaasium

Just Film tutvustas põhikoolile ja gümnaasiumile oma filmiprogramme

09.11.2016

Mõne päeva pärast algav 16. laste- ja noortefilmide festival Just Film käis koolis oma uusi programme tutvustamas.

Põhikooli ja gümnaasiumi õpilased vaatasid tutvustuse käigus noortefilmide treilerit, kuulsid filmisoovitusi ja oma filmieelistuse valimiseks sai kaasa võtta festivali programmi.

Festivalil linastub 50 täispikka filmi, mis valiti välja ligi 1000-st erinevast filmist. Kavas on teadusfilmide eriprogramm, sallivuse ja tolerantsuse teemasid käsitlev eriprogramm. Täienenud on lapse õiguste dokumentaalfilmide programm, tuues sisse veelgi rohkem vaimse tervise temaatikat. Koostöös Tallinna loomaaiaga toob festival kinoekraanile kaks filmi, millest üks mõeldud nooremale vanuserühmale ja teine gümnasistidele.

Just Film toimub 11.-20. novembrini ning igaühel on võimalus minna kinno ja vaadata väärtfilmide seast endale sobivat linateost.

 

 

Jalus