fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTESE 20. SÜNNIPÄEV

Juubelinädala teisipäeval leiab aset sünnipäevatortide valmistamise võistlus

11.04.2015

Audentes 20_tortIB eelaasta õpilane Edvard, nagu ka kõik tema klassikaaslased, peab ellu viima personaalse projekti.

Edvard otsustas, et tahaks väga anda oma panuse Audentese juubelisündmusteks, kuna talle väga meeldib kõiksugu asju organiseerida. Nii on ta võtnud südameasjaks tuua juubelinädala teisipäevaks rõõmu juurde tortide valmistamise võistlusega, millest võtavad osa kõik erakooli ja spordigümnaasiumi klassid.

Kui aeg sealmaal, nii aprillikuu lõpus, valmivad ka plakatid. Lisaks kohtub Edvard kõikide klassidega ja klassijuhatajatega juhtnööride jagamiseks.

Ja see pole veel kõik! Noormees on võtnud enda südameasjaks kooli ajalehe järgmise numbri valmimise kooli juubelinädalaks, asudes ise peatoimetaja kohale. Mõlema projekti juures abistab ja toetab huvijuht Agnes Järve, et kõik saaks juubilari vääriline!

Jalus