fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUSE UUDISKIRI

Juunis ootame lapsi linnalaagrisse

31.05.2021

Pärast keerulist ja piirangurohket õppeaastat väärivad lapsed kindlasti toredat suvepuhkust, mille juhatab sisse huvikeskuse traditsiooniline linnalaager. Juunikuu laagri kava pakub tegutsemislusti igasse päeva ning tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ja tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Lapsi ootavad ajavahemikus 14.–18. juuni ees põnevad päevad, mille hulgast võib iga osaleja välja valida endale meelepärased. Laagri juhendajateks on Audentese erakooli õpetajad.

Kuna kõige tähtsam on laste tervis ja heaolu, toimub palju tegevusi vabas õhus ning pikemateks sõitudeks kasutame tellitud bussi.

Laagri kavaga saate tutvuda huvikeskuse veebilehel alates 3. juunist ning 1.–4. klassi õpilaste vanematele saadame ka sellekohase infokirja.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Jalus