fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Ka teadmised võivad kaasa tuua medalisaju

20.04.2018

Worlds Scholar’s Cup (WSC) on ülemaailmne turniir, kus õppurid maailma eri paikades saavad testida oma teadmisi, oskusi ja reageerimiskiirust. WSC innustab eri taustsüsteemiga õppureid avastama endas uusi võimeid ja kasutama neid tugevaid külgi, millest nad on juba teadlikud. Samuti on korraldajate eesmärk inspireerida globaalset kogukonda ja järgmise põlvkonna liidreid.

Noorte turniir Worlds Scholar’s Cup toimus sel aastal esimest korda ka Baltimaades. Audentese rahvusvahelise gümnaasiumi osa (IB) esindasid sel turniiril kaks võistkonda:

  • eelaasta (Pre-IB) meeskonda kuulusid Erik Vunsh, Ali Zeynalli ja Aleksander Roosimaa;
  • DP1 rühma esindasid Siim Kruminš ja Saida Musajeva.

Kahepäevane maratonturniir sisaldas debatte, mitut essee kirjutamise vooru ja erisuguseid teadmiste testimise vorme, pakkudes osalejatele nii võimalust enesega rahul olla kui ka pettumushetki. Samuti lisas üritus tahet teadmisi täiendada.

Kokku võitsid meie õpilased turniiril üle 30 medali ja lisaks ühe väärtusliku karika, saadi ka kuhjaga uusi teadmisi ning kogemusi. Kõige enam jäi neist päevadest meelde hetk, kui kuulutati välja Scholar’si karika võitjad. Nendeks osutusid meie DP1 õpilased Siim ja Saida, kes pälvisid Scholar’si võistlustel üheksa medalit. Lisaks sai Siim oma kategoorias 150 õpilase seas pronksmedali ja tuli üldarvestuses 23. kohale.

Meie eelaasta õpilaste tiim tuli debattides neljandaks, Erik võitis debativoorus individuaalse hõbemedali ja saavutas ka üldises edetabelis väga hea tulemuse: seitsmenda koha. Üldarvestuses tuli eelaasta võistkond esikuuikusse ja mõlemad meie tiimid pääsesid edasi ülemaailmsesse vooru, mis toimub juulikuus Barcelonas.

Täname kooli usalduse ja võimaluse eest võistelda Audentese nimel. Suur aitäh ka meie koordinaatorile Anneliis Kõivule ja juhendajale Jason Van Boomile.

Mõlema tiimi nimel IB õpilane Erik Vunsh

Jalus