fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOLI UUDISKIRI

Käes on jõulude ootamise aeg

09.12.2021

Muusikaõpetaja Anu Ott jagas mõtteid sellest, kuidas me lastekoolis jõulude eel tegutseme ja mida seejuures oluliseks peame.

Lastekooli esimesel poolaastal oleme liikunud muusikatundides tasapisi, aga järjekindlalt sügisest jõulude poole. Viimases pühade-eelses muusikatunnis jõuame vaikuse ja rahuni ning igat last ootab ka pisike jõulukingitus.

Kui asendasime aastaid tagasi esinemise jõulueelse muusikatunniga, mille eesmärk on rahulikult koos olla ja laulda, siis jõudsime lähemale nende rahu ja valguse pühade algideele. Teeme selles muusikatunnis väikse ringkäigu läbi sügise jooksul õpitud laulude, loome päkapikkude ja piparkookidega jõulumeeleolu – ning siis ongi käes kauaoodatud üllatushetk: igat last ootab väike kingitus.

Kindlasti võtame ka hetke, et igaüks saaks soovida midagi toredat – mitte ainult iseendale, vaid kogu maailmale. Aastate jooksul on selle soovide ringi ajal tulnud lastelt mõtteid, mis panevad naeratama ning vahel silmanurgast pisarat pühkima: need on nii imelised ja isetud soovid!

Minnes jõuludele vastu just sel tasasel ja mõnusal moel, võime kindlad olla, et päkapikud on tõesti olemas ning jõuluvanal leidub meie kõigi jaoks kingitus.

Kaunist advendiaega ja rahulikke jõulupühi!

Jalus