fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL

Kaheosaline beebikooli vestlusring 25. aprillil ja 2. mail

20.04.2022

Ootame beebikooli vanemaid koos beebidega vestluringi. Seekord on vestlusringi teemaks „Mudilase imetamine ja teekond imetamise lõpetamise poole”.

Loeng koosneb kahest osast:

  • I osa – esmaspäeval, 25. aprillil kell 16.30–18.00.

Räägime lähemalt sellest, milliseid väljakutseid pakub elu koos suurema rinnalapsega ja millistel juhtudel võiks imetamise vähendamisest või lõpetamisest kasu olla. Keskendume ka öise imetamise reguleerimisele.

  • II osa – esmaspäeval, 2. mail kell 17.00–18.30.

Jätkame lahenduste otsimist ja räägime imetamise lõpetamise strateegiatest ning erinevatest nippidest.

Soovitame vestlusringis osaleda mõlemal korral, sest see annab võimaluse teemaga sujuvamalt edasi minna, jättes aega arutlemiseks ja küsimustele vastamiseks.

Vestlusring toimub Audentese väikese koolimaja beebikooli saalis (Tondi 84/3). Sissepääs Tondi tänava poolsest klaasuksest. Trepile pannakse 10 minutit enne vestlusringi algust kaldtee. Autoga tulles saab tasuta parkida vaid mõnekümne sammu kaugusel sissepääsust.

Vaatan lisainfot asukoha ja parkimise kohta kaardilt.

Vestlusringi on oodatud ainult terved lapsed ja vanemad, nii hoiame üksteist ja püsime terved. Riietuda mugavalt, et saaks mõnusalt koos lapsega põrandal istuda.

Vestlust juhib ja küsimusi ootab beebikooli õpetaja ning imetamise nõustaja Jana Kima.

Enne vestlusringides osalemist palume Teil kuulata salvestatud sissejuhatavat osa (kestab 1 tund). Lingi saadame vanematele, kes on vestlusringi registreerunud.
Sissejuhatavas osas arutleb nõustaja, et kui kaua võiks laps rinda saada ning mis on pikema imetamise kasulikud mõjud ja väljakutsed nii lapsele kui emale. Salvestuses on ka mõned kodused mõtlemis- ja jälgimisülesanded.

Palume teatada oma osalemisest hiljemalt 24. aprillil e-posti aadressil [email protected]. Üks osa kaheosalisest vestlusringist maksab perele 10 eurot. Tasumine kohapeal sularahas.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust e-posti aadressil [email protected].

Tule kuulama ja kaasa mõtlema!

Jalus