Spordiklubi

Kaljulaid tunnistati Eesti parimaks meesjudokaks, Audentes pälvis eriauhinna

30.11.2017

Eesti Judoliit valis lõppeva aasta Eesti parimad sportlased ning parimaks meessportlaseks valiti meie klubi Klen Kristofer Kaljulaid.

Kaljulaid saavutas Euroopa meistrivõistlustel ja U23 vanuse Euroopa meistrivõistlustel 7. koha. Lisaks pälvis meie klubi sportlane veel poodiumikoha Euroopa karikaetapil, kus ta saavutas kolmanda koha.

Parimaks juunioriks tunnistati samuti meie klubi sportlane Tanel Karro, kelle parimaks saavutuseks jäi Euroopa juunioride meistrivõistluste 9. koht. Eesti parima judotreeneri auhind rändab samuti meie klubile kui selle autasu vääriliseks osutus Vladimir Stepanjan.

Sellel aastal andis Eesti Judoliit välja ka kaks uut auhinda. “Parimate sportlike tulemuste eest 2017. aastal” auhinna vääriliseks osutusime just meie – Audentese Spordiklubi.