fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOLI UUDISKIRI

Katrin Hiiepuu: „Beebikool on andnud mulle enesekindlust ja lapsele toredaid hetki“

28.11.2018

Lapsevanem ja Audentes Fitnessi treener Katrin Hiiepuu räägib sellest, mida põnevat on ta koos pisitütar Nora Emiliaga beebikoolis õppinud ning kogenud.

Miks hakkasid lapsega käima beebikoolis?
Nora Emilia esimesel eluaastal valisin Audentese beebikooli, sest soovisin saada tuge, nõu ja ideid. Tahtsin väikse ilmakodanikuga toimetada, mängida ja võimelda nii, et see oleks talle arendav, eakohane ning ohutu. Teadupärast ju beebiga kasutusjuhendit kaasa ei tule.

Mida on andnud beebikool sulle ja mida lapsele?
Beebikoolis oli tore lapsega võimelda, kuna õpetaja Jana seletas lahti, milleks üks või teine harjutus on vajalik. Beebikool on andnud mulle enesekindlust ja uusi teadmisi lapse kasvatamise kohta. Lisaks olen saanud palju tuttavaid, kellel on samas vanuses lapsed.

Väga kasulikud on olnud ka beebikooli vestlusringid. Need keskenduvad mingile kindlale teemale ja sealt olen saanud paljudele olulistele küsimustele vastuse.

Nora Emilia on veetnud beebikoolis omavanuste laste seltsis palju rõõmsaid hetki ja pärast igat suhtlusrohket tundi on tal olnud hea uni. Tore avastus on olnud see, et ta on julge, aktiivne ja seltsiv väike preili, kes tahab väga teiste lastega suhelda, olenemata nende vanusest. Olgem ausad: tegelikult tahab ta kõigiga suhelda, välja arvatud perearstiga.

Töötad ise treenerina Audentes Fitnessis, mille tunniplaanis on nii ema ja lapse trenn kui ka väikelaste ujumine. Räägi neist lähemalt.
Audenteses on väga mugav see, et tänu meie üksuste koostööle on siin olemas kõik värskele lapsevanemale vajalik: lapsele arendavad tegevused ja treeningud, lapsevanemale vestlusringid ning lisaks treeningud vanemale koos lapsega.

  • Ema ja lapse tunnis saab vanem lapsega mõnusalt koos olla ning samal ajal treenida, hoides last süles ning tehes koos temaga lihasejõudu ja tasakaalu nõudvaid harjutusi. Kui laps süles ei püsi, siis võib ta ringi joosta, mängida või tekikesel lamada. Vanem saab samal ajal trenni jätkata. Selle tunni põhirõhk on ema või isa treeningul.
  • Väikelaste ujumine arendab lapse eakohaseid oskusi, tugevdab immuunsüsteemi, karastab last ja lõdvestab lihasepingeid. Kogu tund on mänguline ja tore kogemus nii beebile kui ka lapsevanemale. Treener tegeleb tunnis lapse ja vanemaga ka individuaalselt.

Lastekooli ja beebikooli vanemal on see tore eelis, et ta saab ema ja lapse tunnis ning väikelaste ujumistunnis osaleda soodsamalt. Rohkem infot on nende tundide kohta Audentes Fitnessi kodulehel.

Lastekooli materjalidel oleme kasutanud pilte, kus on peal Katrin ja Nora Emilia.

Jalus