fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIGÜMNAASIUM

Kaua oodatud suurüritus oli täis meeleolukaid etteasteid

31.03.2022

23. märtsil toimus pärast 2,5 aastast pausi traditsiooniline suurüritus, mis sel aastal kandis nime AUDE STARS ehk Aude tähed. Tegemist on vaieldamatult kõige oodatuma õhtuga kogu koolipere jaoks ning on hea tõdeda, et pärast mitmeid edasi lükkamisi sai üritus jälle teoks.

Sel aastal oli suurürituse teemaks AUDE STARS, mis tähendas seda, et iga klass oli endale loosiga saanud kolm tähte tähestikust, mis pidid olema nende valitud artistide või ansamblite nimetähtedeks. Ülesanne oli jäljendada valitud artiste ja kokku panna üks lõbus ja muusikaline etteaste. Kõiki etteasteid hindas ja kommenteeris žürii, kuhu sel korral kuulusid spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver, spordijuht Meelis Pastak, ajalooõpetaja Pille Rohtla ning füüsikaõpetaja Sirle Treial. Meeleolukat õhtut juhtisid 10.c klassi õpilane Karlotta ja 11.d klassi õpilane Egert.

Klassid alustasid oma etteasteid sissejuhatava videoga, mis tutvustasid nende loositud tähti ning andsid veidi aimu, missugune oli klassi proovide perioodi. Iga klassi etteasteid vaadates oli näha, kuidas nähti palju vaeva kostüümide, rekvisiitide ja erinevate koreograafiate kasutamisega. Mitmes etteastes olid kombineeritud nii otse laulmine, erinevad trikid laval kui ka mõne pilli mängimine. Pärast kõikide klasside etteasteid olid ka õpetajad-treenerid ette valmistanud ühe muusikalise etteaste, millele publik elevusega kaasa elas.

Pärast etteasteid alanud vaheajal said kõik vaadata sügisese spordipäeva videokokkuvõtet ning valida publiku lemmikut, kelleks osutus 10.d klass.

Žürii jagas õhtu lõpus välja mitu tunnustust.

  • Parima taustategelase tiitli pälvis 11.c klassi õpilane Rhet Daniel Punt.
  • Žürii eripreemia pälvis 11.d klassi õpilane Heleri Zirk.
  • Teise žürii eripreemia sai 12.c klass.
  • Üldvõitja ehk parima etteaste tiitli ja klaasist rändkarika võitis 10.d klass!

Palju õnne kõikidele võitjatele ning kiitus kõikidele esinejatele. Kogu koolipere sai tohutult energiat sellest õhtust, mida jätkub kindlasti nädalateks!

Vaatan kõiki etteasteid

Jalus