fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Innove keelekümblusprogrammi aastakonverents Audentese erakoolis

22.10.2015

22.–23. oktoober toimub Audentese erakoolis Innove keelekümblusprogrammi aastakonverents “Keelepädevus aineõppes”. Konverentsi peetakse juba 15. korda, vahetatakse mõtteid ning tunnustatakse keelekümblusprogrammiga seotud inimesi ja asutusi.

Oma igapäevatöös juhindume põhimõttest, et keha ja vaimu vahel peab valitsema tasakaal. Konverentsi juhatas sisse erakooli õppejuht Karin Pae, kes märkis, et tasakaalu saavutamine ja sobiv metoodika on kindlasti ka keelekümbluses väga olulised, sest mitmekeelsus on mitmekultuurilises maailmas toimetuleku võtmeks.

Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Janar Holm tervitas õpetajaid ja rõhutas tänapäeva mitmekultuurilises Eestis keelekümblusprogrammi vajalikkust.

Tutvun keelekümblusprogrammiga

 

Jalus