fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Kergejõustiklased Eesti karikavõistlustel võidukad

01.02.2018

Audentese Spordiklubi kergejõustiklased osalesid Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud EKJL karikavõistlustel kus osalesid nii noored kui ka täiskasvanud.

Mullu Euroopa noorte olümpiafestivalil teise koha kaugushüppes saanud Ken-Mark Minkovski saavutas enda meelisalal võidu ka karikavõistlustel hüpates 6.68. Lisaks triumfeeris Minkovski veel noormeeste 60 meetri sprindis saades ajaks 7,05.

Noorte seas kuulus kaks võitu veel Robert Telptile, kes näitas konkurentidele kandasid 800- ja 2000 meetri jooksus. Tema võiduajad oli vastavalt 2.10,21 ja 5.55,89. Igor Andrejev oli võidukas noormeeste kolmikhüppes saades parimal katsel kirja 13.26.

Meeste seas kuulus 60 meetri sprindivõit meie klubi sportlasele Kaspar Mesilale. Ta läbis distantsi ajaga 6,93. Võidurõõmu said maitsta ka noormehed 4×200 meetri teatejooksus. Teateneliku (Andrejev, Kedrov, Tamm, Minkovski) võiduajaks märgiti 1.33,19.

Neiud edukad TV 10 Olümpiastarti finaalis

Päev enne Eesti karikavõistlusi toimus Lasnamäel ka TV 10 Olümpiastarti II etapi vabariiklik finaal ning taaskord olid pildis mitmed Audentese Spordiklubi sportlased. Anna Maria Millend ja Mia Mireia Uusorg võidutsesid 60 meetri tõkkejooksus vastavalt vanemate ja nooremate tüdrukute arvestuses. Millend jooksis võiduajaks 8,93 ja Uusorg 9,72.

Nooremate tüdrukute klassis oli võidukas meie sportlastest veel Mirelle Nataly Klais, kes võitis kaugushüppe tulemusega 4.77. Klais lõpetas teisena 60 meetri tõkkejooksu saades ajaks 9,79. Vanemate tüdrukute arvestuses kindlustas Audentesele kaksikvõidu Liisa-Maria Lusti saades teise koha tulemusega 9,39.

 

Jalus