Otsi

spordiklubi

Kergejõustiklased võidukad U16 ja U20 vanuseklassi Baltimaade meistrivõistlustel

22.07.2018

21. juulil toimus Lätis Jelgavas U16 ja U20 vanuseklassi Baltimaade meistrivõistlused kergejõustikus. Koondisesse kuulus ka mitmeid Audentese Spordiklubi kergejõustiklasi, kes astusid poodiumi kõige kõrgemale astmele.

U16 vanuseklassis tegi hea võistluse Liisa-Maria Lusti, kes võitis kaugushüppe tulemusega 5.84. Lusti hüppas kõige kaugemale ka kolmikhüppes olles parim 11.92 meetrise hüppega. Anna Maria Millend oli kõige nobedam neidude 100 m tõkkejooksus ajaga 14,44. Mõlemad neiud kuulusid ka väike-rootsi teatejooksu koondisesse kus saavutati koos koondisekaaslaste Marit Kutmani ja Anstassia Bogatõrjovaga esikoht.

Kokkuvõttes saavutas Eesti U16 koondis Baltimaade meistrivõistlustel esikoha 180 punktiga. Teine oli Läti (155p) ja kolmas Leedu (152p).

U20 koondise ridades võitis kaks esikohta Karl Erik Nazarov kes näitas head kiirust 100 m jooksus olles parim ajaga 10,74. Konkurentidele ei andnud Nazarov sõnaõigust ka 110 m tõkkejooksus saavutades sel alal esikoha ajaga 14,34. Eesti U20 koondis saavutas Leedu ja Läti järel kokkuvõttes kolmanda koha.