fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Kergejõustiklased võitsid aasta parimate valimisel mitmeid auhindu

27.11.2018

Audentese Spordiklubi jaoks oli möödunud kergejõustikuhooaeg vägagi edukas ning seda ilmestas hästi galaõhtul “Eesti kergejõustikuauhinnad 2018” võidetud auhinnad. 

U20 vanuseklassi parimaks atleediks tunnistati Karl Erik Nazarov kes osales suvel enda vanuseklassi maailmameistrivõistlustel ning viis 400 m tõkkejooksus enda tippmargi 51,56 peale. U16 vanuseklassis pärjati aasta parima tiitliga Liisa-Maria Lusti kes näitas terve hooaja jooksul suurepäraseid tulemusi ning püstitas mitmeid rekordeid.

Meie treener Heiko Väät krooniti Eesti parimaks treeneriks, aidates Magnus Kirdil jõuda suvel Euroopa meistrivõistluste pronksmedalini. Lisaks tunnistati Väät parimaks treeneriks ka U16 vanuseklassis olles Liisa-Maria Lusti juhendaja.

Eesti parimaks kergejõustikuklubiks krooniti Audentese Spordiklubi. Lisaks pälvisime parima klubi auhinna täiskasvanute, U18 ja U16 vanuseklassis. Palju õnne kõikidele võitjatele!

Jalus