fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Kergejõustiklased võitsid talvistel Eesti noorte meistrivõistlustel mitmevõistluses medaleid

23.01.2018

Lõppenud nädalavahetusel toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis talvised Eesti noorte meistrivõistlused mitmevõistluses. Meie klubi noored olid taas heas löögihoos astudes mitmel korral ka poodiumile. 

Eesti noorte meistriks U-14 vanuseklassis krooniti Miia Kaare keda juhendab Heiko Väät. Kaarele tõi viievõistluse kuldmedali 4160 punkti. U-16 vanuseklassis tuli Eesti meistriks Liisa-Maria Lusti, kes kogus 3373 punkti. Eriti muljetavaldav oli Lusti tulemus kõrgushüppes kus ta sai kirja 1.74.

Hõbemedali väärilised esitused tegid nädalavahetusel Anna Maria Millend (U-16) ja Igor Andrejev (U-18). Millend kogus viie alaga 3059 punkti ning kindlustas selles vanuseklassis Audentese Spordiklubile kaksikvõidu. Andrejev kogus seitsmevõistluses tublid 4742 punkti.

Nädalavahetusel said pronksmedalid kaela Anna-Maria Raspel (U-14), kes kogus 3935 punkti. Liis-Grete Atonen (U-18) kogus viie alaga 3201 punkti ning astus poodiumi kolmandale astmele. Hästi esines ka Kaspar Henriksen (U-16) kelle pronksmedali toonud punktisumma oli 3840.

Palju õnne kõikidele võitjatele ning edukaid järgmisi starte!

 

Jalus