fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Kergejõustiku sisehooaeg on olnud meie klubile edukas

08.03.2023

Lõppev sisehooaeg on olnud Audentese spordiklubi kergejõustiklaste jaoks edukas ja toonud meie klubile palju medaleid ning häid tulemusi.

18. ja 19. veebruaril Lasnamäe kergejõustikuhallis toimunud Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel said Audentese spordiklubi kergejõustiklased viis kuld-, kuus hõbe- ja kuus pronksmedalit.

  • Suurepärases hoos oli Euroopa sisemeistrivõistluste eel Karl-Erik Nazarov: ta võitis 60 m jooksu enda hooaja parima tulemusega, mis oli 6,65 s.
  • Naiste kaugushüppes oli parim Liisa-Maria Lusti, kes tegi ühtlasi isikliku rekordi: 6,39 m.
  • Naiste kolmikhüppes saavutasid meie klubi sportlased kaksikvõidu: enda eelmise aasta meistritiitlit uuendas tulemusega 12,73 m Daria O’Konnel-Bronin ja hõbemedalile hüppas tulemusega 12,54 m Johanna Soover.
  • Marielle Kleemeier oli ajaga 54,82 s parim 400 m jooksus, lisaks sai ta ajaga 24,46 s pronksmedali 200 m jooksus.
  • Meeste 200 m jooksu kiireim oli Reimo Sepp, kes läbis distantsi ajaga 21,80 s.

Eesti U23, U20 ja U18 talvistel meistrivõistlustel said meie noored 18 kuldset, 13 hõbedast ning 10 pronksivärvi autasu.

Eesti mitmevõistluse meistrivõistlustel saavutas naiste viievõistluses esikoha Katre Sofia Palm ja teise koha Liisa-Maria Lusti.

Eesti talvistel karikavõistlustel võitsid võistkondlikus arvestuses meie klubi naiskond ja meeskond. Noorte arvestuses saavutasid meie neiud ja noormehed teise koha.

Eesti U14 ja U16 sisemeistrivõistlustelt tõid meie noored kaasa kaks esikohta, neli teist kohta ning kuus kolmandat kohta.

Eesti noorte mitmevõistluse meistrivõistlustel sai suurepäraselt hakkama Liisa-Maria Lusti, kes kogus U20 vanuseklassi viievõistluses parimana 4125 punkti ja püstitas ühtlasi selles vanuseklassis uue Eesti rekordi.

Õnnitleme kõiki tublisid kergejõustiklasi ja nende treenereid!

Jalus