fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Kergejõustiku U23 Eesti meistrivõistlustel püstitati kaks uut rahvusrekordit

15.02.2021

Kergejõustiku Eesti U23 vanuseklassi sisemeistrivõistlusted toimusid 13.-14. veebruaril Lasnamäe kergejõustikuhallis.

Esimesel võistluspäeval parandas Karl Erik Nazarov enda nimele kuulunud 60 meetri jooksu rahvusrekordit. Kui eelmisel talvel läbis Karl Erik 60 m ajaga 6,68 sekundit, siis nädalavahetusel viist ta rekordnumbrid 6,63ni. Ühtlasi tähistab uus rekord Lasnamäe kergejõustikuhalli tippmarki, mis seni kuulus seitsmevõistluse maailmarekordiomanikule Ashton Eatonile (6,66).  Võrdluseks võib veel tuua ka 2018. aasta Birminghami sise-MMi, kus oleks võiduajaga pääsenud lausa poolfinaali.

Möödunud nädalal 60 meetri tõkkejooksus Eesti rekordi püstitanud Karl Erik on sise-EMi nnormatiivid täitnud mõlemal alal. Märtsi alguses Torunis toimuval mõõduvõtul osaleb ta kas 60 meetri tavadistantsil või tõkkejooksus, sest ajakava tõttu ta mõlemat ala teha ei saa.

Teisel võistluspäeval tegi suurepärase tulemuse Anna Maria Millend, kes püstitas uue U18 rahvusrekordi 60 m tõkkejooksus ajaga 8,33.  Kõigest 16-aastane Anna Maria võistles antud võistlusel küll vanuse tõttu väljaspool arvestust, kuid ületas enda nimele kuulunud U18 Eesti rekordit lausa 22 sajandikuga.

Eesti meistriteks tulid ka:

  • Igor Andrejev kaugushüppes – 6.99 ja kolmikhüppes – 14.46
  • Ken-Mark Minkovski 200 m jooksus – 21,79
  • Kenro Tohter 60 m tõkkejooksus – 8,19
  • Teele Telgma 3000 m jooksus – 11.25,42
  • Katre Sofia Palm kaugusüppes – 5.91

Tuleval nädalavahetusel toimuvad Lasnamäel juba Eesti täiskasvanute meistrivõistlused, kus asuvad starti ka meie rekordiomanikud ja teised tublid sportlased.

Vaatan kõiki tulemusi

Jalus