fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Kevadball toimus juba 16. korda

18.06.2019

Meie kooli 1.–3. klassi õpilased õpivad seltskonnatantse alates 1. klassist ja kevadball on just see koht, kus oma oskusi näidata. Ballile kohaselt riietuvad tüdrukud kaunitesse kleitidesse ja poisid lisavad pidulikkust ülikondi kandes. Kevadball on kogu pere üritus ja alati tulevad lapsevanemad oma laste tantsuoskust imetlema. Tantsuoskus, mis õpitud kolme aasta jooksul, aitab kaasa kehahoiaku kujunemisele ja rütmitaju arenemisele. Tantsud õpetas lastele selgeks tantsuõpetaja Valeria Januškevitš.

Kevadball pole mitte ainult tantsuoskuste demonstreerimine, vaid ka kauni balli traditsiooni ülalhoidmine ja tantsuoskuste poolest silmapaistvate õpilaste tunnustamine. Kevadballil tantsiti aeglast valssi, Viini valssi, rumbat, tša-tša-tšaad, sambat ja džaivi.

Lisaks meie õpilaste tantsuoskusele oli võimalik nautida ka Crause tantsukooli professionaalsete võistlustantsijate esinemist, mis tõi palju sära ja elevust.

Eelmise aasta balli printsessid ja printsid tervitasid tantsupaare, tantsisid kaasa kõiki tantse ja andsid üle selle aasta tunnustused. Selle aasta printsessid ja printsid olid:

  • 3.a klass – Kaur Keba ja Berta Kurvits
  • 3. b klass – Karl Kevin Rajur ja Nora Marie Uudeküll
  • 3. c klass – Andreas Kase ja Lorette Sibul.

Kevadballi lõputantsule olid palutud ka kõik vanemad, õed-vennad, vanaemad-vanaisad, kes koos lastega lustlikult tantsupõrandal jalga keerutasid. Täname kõiki ballil osalejaid ja uute kohtumisteni.

Jalus