fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

Kevadine linnalaager osutus menukaks

18.05.2022

Kevadine linnalaager osutus menukaks

Aprillikuu linnalaager toimus erandkorras ainult kolmel päeval. Meid üllatas ja rõõmustas, et paari registreerimispäevaga olid kõik laagrikohad täitunud, mistõttu suur hulk soovijaid laagrisse ei mahtunudki. Kõigil kolmel päeval oli ootenimekiri sama pikk kui laagriliste nimekiri.

Täname lapsi ja nende vanemaid usalduse ning tagasiside eest. See annab meile palju jõudu ja innustust tulevaste laagrite korraldamiseks.

Esmaspäev, 25. aprill

Esimese laagripäeva eesmärk oli hakata varakult emadepäevaks valmistuma. Hommikut alustasime uues õppeköögis kokates: valmis küpsisetort emale. Lapsed said arendada koostööoskust, sest kõigepealt tuli omavahel ülesanded ära jagada: kes leotab, kes laotab, kes vahustab ja kes paneb kreemi.

Iga laps kaunistas kaks tordilõiku: ühe endale ja ühe emale. Tordilõigud läksid koju kaasa lapse enda disainitud karbis.

Samuti punusid laagrilised emale kingituseks sõbrapaela, mida kantakse käevõruna. Eriti nobedate näppude omanikud jõudsid endalegi ühe võru punuda.

Päeva teises pooles käisime Akadeemia Bowlingus, kus nautisime lõbusat kuuliveeretamist ja üksteise seltskonda. Nii mõnigi laps sai kõik kurikad korraga maha: oh neid rõõmuhõiskeid, mis säärase õnnestumisega kaasnesid!

Teisipäev, 26. aprill

Linnalaagri teise päeva kõige oodatum tegevus oli Kalev Spa veekeskuse külastus. Kui kõik said ujumisriided selga, siis võis alata rõõmus torudest liu laskmine ja basseinides sulistamine. Vahepeal oli mõnus ka saunas end soojendada.

Aeg möödus veekeskuses märkamatult ja lapsed oleksid rõõmuga kauemgi lustinud. Tagasiteel kooli tegime piknikupeatuse Niguliste kiriku ees oleval mänguväljakul ja puhkealal. Nii mõnus oli päikese paistel mängida, puhata ja einestada. Vesi ja värske õhk on parimad kokad!

Enne õhtusööki toimus koolimajas veel rühmadevaheline mäng, kus tuli vastata igasugustele põnevatele ja silmaringi arendavatele küsimustele. Parimad meeskonnad said endale kaela ka medalid.

Kolmapäev, 27. aprill

Hommik oli ilus ja päikseline ning lapsed tegusa päeva seiklusteks valmis. Peale kosutavat hommikusööki suundusime kunstiklassi. Töö teemaks oli „Allveelaev“, kuna meid ootas hiljem ees samateemaline teaduslabor. Arutasime, mis on allveelaev, kuidas saab üldse üks laev sukelduda ja pinnale tõusta, mis on periskoop ja milleks seda allveelaeval kasutatakse.

Lapsed kasutasid allveelaevateemalises töös värvi- ja viltpliiatseid ning tegid lõike- ja liimitöid. Merd kujutati krepp-paberi ribadega, neid natuke laineliseks venitades ja ritta seades. Piltidel leidsid oma koha ka meres elavad värvilised kalad, kaheksajalad ja kilpkonnad, ühe allveelaeva juurde sattus isegi sukelduja. Need tööd tulid tõesti toredad!

Pärast lõunasööki siirdusime Noblessneri sadamalinnakus asuvasse PROTO avastustehasesse. Endine allveelaevatehase maja oli võimas ja selle ees seisis suur dinosaurus.

Meid võttis vastu krapsakas ja vahva juhendaja ning algas põnev programm. Lapsed tegid läbi mitmesuguseid teaduskatseid, said teada palju põnevat allveelaevade kohta ja meisterdasid väikse allveelaeva mudeli. Lõpetuseks võis iga laps avastustehases ise ringi vaadata ja eksponaate proovida.

Järgmine laager tuleb pikem

Kolm vahvat laagripäeva said laste kinnitusel liiga kiiresti läbi. Seega ei jää üle muud, kui oodata juunikuu koolivaheaega, sest siis toimub taas linnalaager. Hea uudis on see, et juunikuu laager sisaldab lausa seitset laagripäeva. Seega tegevusi, mille hulgast oma lemmikud välja valida, jagub kuhjaga.

Juunikuu linnalaagri kavaga saate tutvuda huvikeskuse veebilehel.

Kohtumiseni linnalaagris!

Jalus