fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Huvikeskus

Kevadine linnalaager püstitas rekordi! Lisatud pildigalerii.

25.03.2015

Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. Eelmise nädala kevadvaheajal toimus jälle põnev linnalaager, mis pakkus lastele meeldejäävaid elamusi ja mitmekülgseid tegevusi.

Lisaks  kinokülastusele ja põnevatele töötubadele ning vahvatele ettevõtmistele Rocca al Mare vabaõhumuuseumis, Mektory tehnikakeskuses ja Happy-fly batuudikeskuses, saame uhkusega öelda, et möödunud 6–12-aastaste linnalaager oli viimase seitsme aasta rekordarvulise osavõtjatega kevadine linnalaager.

Rõõm on tõdeda, et 5–7-aastaste linnalaager on nüüdseks aastaringi täis saanud: laagrinädalad on toimunud nii suve-, sügis- kui ka kevadvaheajal.  Seekordne laagrikava koos  kaunite printsesside ja vaprate rüütlite, lõbusate tsirkuseklounide, müstilise veealuse maailma, teatrisaladuste ning rõõmsate kevadpühade päevaga püstitas omakorda rekordi osavõtjate arvuga.

Suur tänu kõikidele särasilmsetele lastele ja meie tublidele laagri juhendajatele ning kohtumiseni juba uuel koolivaheajal!

Jalus