fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Kevadlaat oli pungil põnevil laadalisi

09.06.2023

Kevad on tulnud sellel aastal pikkamööda ja esimesed märgid ta tulekust looduses tegid heameelt. Päevad on muutunud pikemaks, ilmad lähevad üha soojemaks, päike särab eredamalt, puud on lehtes ja õites. Saabunud on ka rändlinnud, kes laulavad juba varahommikul meie kooliõuel.

Esmaspäeval, 29. mail toimus väikese koolimaja ees oleval kooliõuel traditsiooniline kevadlaat. Seekord kauplesid laadal omavalmistatud küpsetiste ning meisterdustega 1. ja 4. klassi õpilased. Seda päeva olid õpilased kaua oodanud.

Kooliõu oli täis põnevil kaupmehi, hulgaliselt abilisi lastevanemate hulgast, et klientide tähelepanu saada. Müügil oli palju magusaid küpsetisi, soolaseid pirukaid ja enda valmistatud ehteid ning meisterdusi. Rohkelt oli ka elevil ostjaid, kes nautisid maiustamist ja müüjatega kauplemist. Kevadlaadalt saadav tulu oli 970 eurot, mille eest plaanime soetada vahendeid aktiivseteks tegevusteks õuevahetundides. Selleks kogusime häid mõtteid ja ideid ka õpilastelt.

Suur tänu müüjatele, ostjatele ning kõigile laada külalistele!

Jalus