fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

Kevadlaat pakkus taas 1. klasside õpilastele esmakordse müügikogemuse

20.04.2017

13. aprillil toimus väikeses koolimajas traditsiooniline heategevuslik kevadlaat, mille eesmärk on toetada Tallinna loomaaias elavat rookass Kustit, kelle vaderiks on kõik erakooli õpilased.

Esmakordselt müüsid omavalmistatud kaupa 1. klasside õpilased, keda olid abistama tulnud nende vanemad ja vanavanemad, et müük ja rahaga arveldamine ikka ladusalt sujuks. Paljud õpilased said harjutada peast arvutamist ja nii mõnigi võttis arvutamiseks appi ka näpud. Kolmandate klasside õpilased olid müügis juba osavamad ja seetõttu ka noorematele suureks eeskujuks. Lisaks algkooli õpilastele osales laadal oma müügiletiga ka IB õpilasfirma. Koolimaja oli täis rõõmsaid laadalisi, imehead ja kutsuvat lõhna ning müügiletid tühjenesid justkui võluväel.

Müüdi kodus küpsetatud maiuseid, enim oli muffineid, vahvleid, käsitöökomme ja kooke, kuid pakuti ka tervislikke suupisteid, pirukaid võileibu, küpsiseid, puu- ja juurviljavardaid. Laadalt ei puudunud ka kevadekuulutaja kase- ja vahtramahl.

Oli näha, et nii mõnigi laadaline oli ettevalmistustega alustanud juba väga varakult, sest käsitöökaupade tegemine võtab rohkem aega. Näputööde mitmekesisus oli lausa hämmastav. Müüdi eri tehnikas valmistatud ehteid, mahlapakihoidjaid, lihavõttepühade kaunistusi, keraamilisi ja puidust võtmehoidjad, volditud rahataskuid, õnnitluskaarte, rookass Kusti pildiga maiustusi, helkureid, lõngast loomi. Isegi erinevad seemned ja taimed oli laadavalikus olemas.

Heategevuslikul kevadlaadal kogunes rookass Kusti söödavaru toetuseks 667,24 eurot. Täname kõiki, kes laadal osalesid ja oma panuse andsid.

Jalus