fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Kevadlaat tõi esimesed soojad kevadilmad

29.03.2019

Esmaspäeval, 25. märtsil toimus väikeses koolimajas traditsiooniline kevadlaat. Seekord kauplesid laadal omavalmistatud küpsetiste ning meisterdustega 1. ja 3. klassi õpilased. Seda päeva olid õpilased kaua oodanud.

Klassid olid täis põnevil kaupmehi, hulgaliselt abilisi lastevanemate hulgast, et klientide tähelepanu saada. Müügil oli palju magusaid küpsetisi, soolaseid pirukaid ja endavalmistatud ehteid ning meisterdusi. Laadalt ei puudunud ka jäätis ja õnneloos ning erilist tähelepänu köitsid heegeldatud rookass Kusti ja kooli maskott kass Juss. Kevadele omaselt müüdi ka punaseid pajuoksi ning esimesi kevadlilli.

Kevadlaadalt saadav tulu oli üle 490 euro, mille eest plaanime soetada vahendeid aktiivseteks tegevusteks õuevahetundides. Selleks kogume häid mõtteid ja ideid õpilastelt, lastevanematelt ning õpetajatelt.

Suur tänu müüjatele, ostjatele ning kõigile laada külalistele!

Jalus