fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Kevadlaat tõi koolimajja palju rõõmu

26.03.2018

Esmaspäeval, 19. märtsil toimus väikeses koolimajas traditsiooniline algkooli kevadlaat. Seekord kauplesid laadal omavalmistatud küpsetiste ning meisterdustega 1. ja 3. klassi õpilased. Seda päeva olid õpilased kaua oodanud.

Klassid olid täis põnevil kaupmehi, kes panid kõik oma oskused mängu, et klientide tähelepanu saada. Müügil oli palju magusaid maiustusi ning ka soolaseid snäkke. Kevadele omaselt müüdi ka pajuoksi ning muud rohelist. Ei puudunud laadalt ka omatehtud ehted ning õnneloosid.

Sügislaadalt saadav tulu läks Tallinna loomaaia rookassi Kusti toetuseks. Laste kogutud ja kooli lisatud toetusega kaeti Kusti söödakulu järgmise sügiseni. Kevadlaadalt saadav tulu oli üle 550 euro, mille eest plaanime soetada vahendeid aktiivseteks tegevusteks ainetundides, vahetundides ja õuevahetundides.

Idee tekkis seoses sellega, et meie kool liitus sellest sügisest Liikuma Kutsuva Kooli programmiga. Meie eesmärk on, et iga õpilane liiguks päevas vähemalt 60 minutit. Soetatavad vahendid oleksid arendavad nii vaimselt kui füüsiliselt. Mida paremad on laste võimalused ja oskused koolis liikuda, seda suurem on nende koolirõõm.

Täname kõiki, kes laadal osalesid ja oma panuse andsid!

 

Jalus