fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Kevadlaadal said 1. klasside lapsed esmakordse müügikogemuse

05.04.2016

Aprillikuu esimesel päeval oli väikese koolimaja klassides avatud kevadlaat.

Esmakordselt müüsid omavalmistatud kaupa 1. klasside õpilased, keda olid abistama tulnud vanemad, et müük ja rahaga arveldamine sujuks ladusalt. Nii mõnigi oli abiks võtnud kalkulaatori ja kui see puudus, said arvutamiseks appi võetud näpud. Kolmandate ja viiendate klasside õpilased olid müügis juba vilunumad ning müügiletid said kiiremini tühjaks. Lisaks algkooli ja põhikooli ostjatele olid laadale uudistama tulnud ka lastekooli lapsed, kellele väga meeldis annetuskasti rookassi tarbeks raha poetada.

Müüdi palju kodus küpsetatud maiuseid, enam oli muffineid, šokolaadikomme ja kooke, kuid pakuti ka tervislikku hamburgerit, omavalmistatud jäätist ja maitsvaid makroone. Nii mõnigi oli laadaettevalmistustega alustanud varakult, kuna käsitöökaupade tegemine võtab rohkem aega. Käsitööseebid, puidust võtmehoidjad, maalitud kivid ja pudelid, ehted, heegeldatud loomakesed ja omakirjutatud raamatud ehtisid müügilette.

Heategevuslikul kevadlaadal toetame Tallinna loomaaias elavat rookassi, kelle vaderiks kõik erakooli lapsed on. Rookass Kusti aastase söödavaru toetuseks kogunes 405,49 eurot.

 

Jalus