fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, Spordigümnaasium

Kevadpeol osalesid kolme kooli noored

02.05.2016

27. aprillil toimus kolme kooli vaheline kevadüritus. Osa võtsid 8.–12. klassi õpilased Arte Gümnaasiumist, Rahumäe Põhikoolist ja Audentese koolist. Kevadpidu toimus juba mitmendat aastat, seekord korraldatud Tallinna Õpilasesinduste Liidu projekti raames.

Õhtu algas Arte tüdrukute lauludega, nii klaveri kui kitarri saatel. Õhtujuhideks olid Kristi Murula Artest ning Sander Viilup Audentesest. Nad moodustasid koos väga hea kombinatsiooni ja tõmbasid peo käima.

Kevadpeo jooksul nägi kokku tosinat erinevat esinejat: võistlustantsu paari, tantsutruppi „DanceAct”, Artetantsu võitjaid, Playboxi võitjaid, soololauljaid ja pillimängijaid. Võistlustantsijad õpetasid kümnele poisile ja tüdrukule selgeks aeglase valsi sammud ning pärast tantsiti koos nagu päris ballil. Võistlustantsupaar valis välja ka parima tantsupaari, kellel olid sammud kõige paremini selgeks saanud.

Peol korraldati ka väga lahedaid mänge. Poisid tantsisid limbot, millele kõik kaasa elasid ning tüdrukute ülesandeks oli poisid muumiateks mässida. Esinemiste ja mängude vahel sai tantsida ning muusika kõlades täitus saal tantsijatega. Õhtu lõpuks autasustati silmajäävamaid osalejaid väikeste preemiate ning diplomitega.

Aulasse viis tee pidulikul punasel vaibal ja kui sisse astuda, ei saanudki aru, et üritus toimus koolis, sest dekoratsioonid ja valgustus kokku muutsid selle uhkeks peosaaliks. Kui tantsimisest ja esinejatele kaasa elamisest kõht tühjaks läks, sai ennast kosutada Rootsi laua taga, millel olid maasikad, kringlid, dipikaste, puuviljad jpm.

Õpilasesinduse liikmed aitasid ürituse läbiviimisel, kuid peakorraldajad olid 9.a klassi õpilased Merilin Priilinn-Türk ja Karolin Linamäe. Korraldajatena võivad nad öelda, et jäid üritusega väga rahule, sest kõigil osalejatel oli lõbus ja nad nautisid seda aprillikuu õhtut.

Jalus