fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Klen Kristofer Kaljulaid võitis Euroopa karikaetapil Malagas hõbemedali

05.11.2016

judoNädalavahetusel Malagas peetud aasta viimasel judo Euroopa karikaetapil võitis Audentese Spordiklubi judokas Klen Kristofer Kaljulaid kehakaalus -81 kg hõbemedali. Etapil osales 212 judokat 23 riigist. Lisaks Kaljulaiule maadles samas kaalukategoorias veel ka Kristjan Tõniste (Audentese Spordiklubi).

Kaljulaidi esimene kohtumine lõppes napi võiduga inglase Sebastian Nadali üle. Teises kohtumises oli vastaseks Hispaania esindaja Shalva Kalabegashvili, kus kohtumise alguses sai Kaljulaid kaks korda karistada ning seetõttu asus matši juhtima Kalabegashvili. Kaljulaid aga jätkas agressiivset maadlust ning heitis vastase veidi üle minuti kestnud kohtumisel kindlalt ipponile.

Järgmises kohtumises, mis tagas pääsu poolfinaali, alistas Kaljulaid rootslase Victor Bushi. Poolfinaalis hispaanlase Igor Herrero vastu näitas Kaljulaid kindlat üleolekut, heites vastase esmalt yuko väärilisele hindele ning seejärel alistades ta kaks minutit enne kohtumise lõppu kindla ipponiga.

Finaalkohtumises andis pikk võistluspäev tunda ning Kaljulaid pidi tunnistama prantslase Baptiste Pierre paremust, lõpetades seega võistluse 27 osaleja seas hõbemedalil.

Kaljulaidile oli Malaga EK-etapp heaks kontrollvõistluseks 11.–12. novembril toimuvale U-23 EM-ile.

Jalus