fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Koera-aasta heategu

16.02.2018

Kaks klassi otsustasid kollase koera-aasta alguse puhul toetada loomade varjupaika. Aasta teema „Märka ja hooli“ sobis selleks väga hästi.

8.a klass koos klassijuhataja Ülle Hanniga külastasid lastega varjupaika kohapeal. Õpilastel oli võimalus näha tööd, mida kohapeal tehakse ja tutvuda loomadega.

Lõpetades veebruari alguses projekti “Raha”, tuli teema “heategevus” arutelus 3.b klassile koos klassijuhataja Tiina Rumiga mõte ka ise üks heategu teha. Koera aasta alguse puhul otsustati toetada loomade varjupaika, tehes tööõpetuse tunnis koertele-kassidele mänguasju.

Samuti koguti lastevanemate abiga veel toitu, tekke-patju jms. vajalikku, mida varjupaik vajab. Koera aasta alguses viiakse kingitused varjupaika.

Lapsed tahavad head teha ja seda peabki laskma neil teha.

Jalus