Uudised

spordiklubi

Kõik Meie Pardikesed finaali tulemused

18.05.2015

IMG_048317. mai jõudsid Kõik Meie Pardikesed lõpusirgele. Finaal peeti suursuguses Keila ujulas ja emad-isad said kõigile oma kasvandikele pöialt hoida.

Võistlusel oli  nii rõõmu kui naeru, aga ka pisaraid, koju ununenud prille ja ka kadunud kotte. Lõpuks lahenes kõik ja parimad said kaela teenitud medalid.

Audentese Spordiklubi parimad:

  • ILJA TSEREPANOV 04 – 50 m rinnuli 43,33 II koht; 100 m kompleksi 1.25,79 III koht.
  • PATRICK ORAV 04 – 50 m vabalt 32,51 III koht.
  • ARTJOM SAHPAZOV 04 – 50 m liblikat 38,53 III koht.
  • DIONNE RETTE KOOKLA 05 – 50 m vabalt 33,15 II koht; 50 m liblikat 37,64 II koht; 100 m kompleksi 1.27,11 II koht.
  • KAROLIN RAHAMÄGI 05 – 50 m selili 37,47 I koht; 100 m kompleksi 1.26,18; 50 m vabalt 33,19 III koht.
  • MIA MARGARET UNTERA 05 – 50 m selili 40,23 III koht; 50 m liblikat 39,93 III koht.
  • GREGOR RASVA 05 – 50 m vabalt 32,18 I koht (klubi rekord); 100 m kompleksi 1.27,70 I koht (klubi rekord); 50 m liblikat 40,97 II koht.
  • VLADISLAV SHHOV 05 – 50 m selili 41,66 III koht.
  • GRETE MÄND 06 – 50 m vabalt 37,99 II koht.
  • LAURA SIMSON 06 – 50 m rinnuli 52,69 II koht.
  • OLIVER SUKK 07 – 25 m vabalt 17,27 I koht (klubi rekord); 25 m selili 21,10 (klubi rekord).
  • MATHIAS JUHANSON 07 – 25 m selili 22,97 III koht.

Neljandaks tulid:

  • Artjom Sahpazov 04 – 50 m vabalt 33,30; 50 m rinnuli 45,69.
  • Kevin Meister 06 – 50 m vabalt 39,09.
  • Mathias Juhanson 07 – 25 m vabalt 18,77.
  • Vladislav Sahhov 05 – 50 m rinnuli 50,16.
  • Artur Ulmas 04 – 50 m selili 38,88.
  • Gregor Rasva 05 – 50 m selili 42,39.
  • Frederik Marten Välbe 07 – 25 m selili 23,14.
  • Ilja Tserepanov 04 – 50 m liblikat 39,08.
  • Patrick Orav 04 – 100 m kompleksi 1.25,97.

Viiedaks tulid:

  • Patrick Orav 04 – 50 m rinnuli 46,17.
  • Tristan Tammis  04 – 50 m selili 40,28.
  • Alan Sved-Pantelejev 04 – 50 m liblikat 41,23.
  • Birgit Irbe 06 – 25 m liblikat 23,25.
  • Mia Margaret Untera 05 – 100 m kompleksi 1.29,21.

Kuuendaks tulid:

  • Arian Puhno 07 – 25 m vabalt 19,33.
  • Kevin Meister 06 – 50 m rinnuli 57,08; 25 m liblikat 21,49.
  • Patrick Orav 04 – 50 m selili 40,29.
  • Grete Mänd 06 – 50 m selili 47,07.
  • Artjom Sahpazov 04 – 100 m kompleksi 1.28,13.
  • Karl Erik Ild 05 – 100 m kompleksi 1.38,56.

Teateujumistes õnnestus Audentese Spordiklubil kolmest teateujumisest kaks võita.

Õnnitleme teateujumise võitjaid: Britt Raudsepp, Polina Ulanova, Artjom Sapazov, Patrick Orav, Karolin Rahamägi, Dionne Rette Kookla, Karl Erik Ild ja Gregor Rasva.

Vaatan tulemusi

IMG_3529

Treener Pavel Anufrijev koos kasvandike Karolin Rahamägi ja Dionne Rette Kooklaga.

 

Jalus