fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Kolm Audentese ujujat osalevad Euroopa lühiraja meistrivõistlustel

12.12.2017

Täna, 13.12, algavad Taanis Kopenhaagenis Euroopa lühiraja meistrivõistlused ujumises. Audentese Spordiklubi ujujatest on ennast koondisesse murdnud kolm ujujat – Martti Aljand, Andri Aedma ja Cevin Anders Siim. 

Nendest kolmest kõige tituleeritum on kahtlemata 30-aastane Martti Aljand, kes on võitnud enda karjääri jooksul kolm Euroopa meistrivõistluste medalit ning osaleb tänavu juba enda kümnendal lühiraja EM-il. Tänavu on ta starti minemas 50- ja 100 meetri rinnuliujumises ning lisaks võtab ta veel Euroopa parimate ujujatega mõõtu 100 m kompleksujumises.

Andri Aedma on starti minemas neljal individuaalsel distantsil. 22-aastane ujuja hüppab vette 50-100-200 meetri vabaltujumises ning 50 m rinnuliujumises. Aedma jaoks on tegemist karjääri teise lühiraja EM-iga osaledes esmakordselt 2013. aastal. Lisaks on Audentese ujujatest võistlustules veel Cevin Anders Siim, kes teeb enda debüüdi täiskasvanute tiitlivõistlustel.

20-aastane Siim stardib lausa viiel individuaalsel alal: 100 m liblikat, 200 m liblikat, 100 m vabalt, 200 m vabalt ja 200 m kompleksi. Lisaks on meie mehed veel abistamas Eesti koondis erinevates teateujumistes.

Soovime meie klubi ujujatele kiiret vett ning häid tulemusi!

Jalus